Grupa dzieci przy choince.Nie musisz nosić peleryny żeby zostać Superbohaterem.

Tego dowiedziały się nasze przedszkolaki ze starszych grup podczas warsztatów prowadzonych przez panią Ewę Moroz Keczyńską z Fundacji Inicjatyw Rozwojowych i Edukacyjnych. Zajęcia miały na celu zapoznanie z postacią Simony Kossak w konwencji postaci superbohaterki. Dzieci poznały niesamowicie inspirującą osobę, której szacunek do przyrody, ciekawość świata oraz wytrwałość w realizacji swoich marzeń jest wzorem do naśladowania.

 

Aneta Jurczuk

W galerii znajdują się fotografie, na których dzieci oglądają na tablicy multimedialnej prezentację o Simonie Kossak oraz słuchają opowieści pani Ewy. Na kolejnych zdjęciach przedszkolaki angażują się we wspólne zabawy. Następnie otrzymują na pamiątkę zakładki do książek i wspólnie pozują do zdjęcia przy choince.