„Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu”3 lutego w grupie Jaskółek odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

 

Pięciolatki długo przygotowywały się do tego wydarzenia. Podczas występu dzieci zaprezentowały wiersze oraz kilka piosenek o dziadkach, zatańczyły Grozika oraz zagrały dziadkom koncert na przedszkolnych instrumentach. Przy akompaniamencie pianina zaśpiewały piosenki i gromkie sto lat, a na koniec wręczyły bliskim drobne upominki. Nie zabrakło chwil radości oraz wzruszeń. Wszyscy miło spędzili czas podczas słodkiego poczęstunku i sesji zdjęciowej z ukochanymi dziadkami.

Przygotowały: Elżbieta Omelianiuk, Alla Suprun

Opis galerii:

Na zdjęciach widać dzieci występujące przed dziadkami. Dzieci stoją na tle srebrnej dekoracji z napisem Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolaki śpiewają piosenki i recytują wiersze, tańczą przy akompaniamencie pianina. Dzieci wspólnie ze swoimi dziadkami wykonują pamiątkowe zdjęcia.