Grupa dzieci w sali lekcyjnej.W piątek 17 marca przedszkolaki z grupy Skowronki odwiedziły Szkołę Podstawową Nr 4 w Hajnówce.

Celem ich wizyty było zapoznanie z budynkiem szkolnym i z atmosferą pracy panującą w szkole. Wizyta rozpoczęła się od powitania dzieci przez panią Dorotę i jej uczniów z klasy 3c. Przedszkolaki miały możliwość poznać salę lekcyjną oraz zasiąść w ławkach i poczuć się przez chwilę jak uczniowie. Następnie dzieci zwiedziły między innymi stołówkę, bibliotekę i halę sportową.

 

Serdecznie dziękujemy Pani Dorocie i uczniom klasy 3c za miłe przyjęcie.

Aneta Jurczuk

W galerii znajdują się zdjęcia przedstawiające wizytę przedszkolaków w Szkole Podstawowej Nr 4 w Hajnówce. Dzieci stoją w sali lekcyjnej, następnie siedzą w szkolnych ławkach. W asyście uczniów idą korytarzem, oglądają szkolny sklepik, zwiedzają stołówkę, bibliotekę i salę gimnastyczną. Na kolejnych zdjęciach biorą udział w zabawie ruchowej. Na ostatniej fotografii dzieci stoją przed budynkiem szkoły.