grupa dzieci wstoi w koło na trawnikuDzieci z grupy Sikorki już po raz drugi wzięły udział w ogólnopolskiej V Edycji #SprzątamyDlaPolski pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

21 kwietnia przedszkolaki postanowiły sprzątnąć najbliższe otoczenie naszego przedszkola. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przystąpiły do wyszukiwania, zbierania oraz segregacji śmieci. Udział w akcji oraz świętowanie Dnia Ziemi staje się naszą tradycją. Dzieci poprzez aktywne uczestnictwo dają świadectwo zielonego patriotyzmu i odpowiedzialności społecznej.

 

Opracowała Amelia Androsiuk

Zdjęcia prezentują dzieci zbierające śmieci i wyrzucające je do wskazanych przez nauczycieli worków. Ostatnie fotografie przedstawiają wspólne zdjęcie dzieci, które prezentują ilość zebranych worków.