Jaskółki na wycieczce w Straży Pożarnej12 maja Jaskółki wybrały się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hajnówce, gdzie uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych w Sali "Ognik”.

 

W ramach spotkania strażacy przeprowadzili zajęcia profilaktyczne, podczas których omówiono zasady udzielania pomocy osobom poszkodowanym oraz właściwe postępowanie w sytuacjach zagrożenia. Spotkaniu towarzyszył pokaz sprzętu oraz zwiedzanie budynku Straży Pożarnej.

Życząc wszystkim strażakom bezpiecznych akcji dziękujemy panu Michałowi Oniskiewicz za ciekawe zajęcia i profesjonalne podejście do tematu bezpieczeństwa dziecka.

Przygotowała: E. Omelianiuk

Opis galerii:

Na zdjęciach dzieci biorą udział w zajęciach prowadzonych przez strażaka. Oglądają prezentację i uczą się udzielać pierwszej pomocy. Przedszkolaki zwiedzają budynek straży pożarnej i oglądają wyposażenie wozów strażackich. Wręczają strażakowi podziękowanie.