Dzieci na wycieczce25 maja dzieci z grupy Jaskółek wybrały się na wycieczkę do Rezerwatu Żubrów w Białowieży

 

Przedszkolaki wzięły udział w zajęciach w pawilonie edukacyjnym, gdzie pod okiem pracownika BPN-u obejrzały prezentację o ssakach Puszczy Białowieskiej. Po zajęciach dzieci grały w interaktywną grę o Puszczy Białowieskiej i układały wirtualne puzzle. Kolejnym etapem wycieczki było zwiedzanie rezerwatu i poznanie zwierząt tam zamieszkujących. Podsumowaniem wycieczki był piknik na kocyku i zabawy na tamtejszym placu zabaw.

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk

Opis galerii:

Dzieci siedzą na krzesełkach w sali kinowej i oglądają prezentację o zwierzętach. Przedszkolaki zwiedzają pawilon, grają w gry , układają puzzle. Dzieci spacerują po rezerwacie z leśnikiem i oglądają zwierzęta . Przedszkolaki siedzą na kocach i jedzą kanapki , a potem bawią się na placu zabaw.