grupa dzieci i opiekunówW dniu 7 czerwca 2023 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pożegnania starszaków z grupy Sówki.

Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Rodzice przygotowali dzieciom tort, słodko- owocowy poczęstunek oraz atrakcje- wielkiego dmuchańca. Pani Dyrekotr wręczyła dyplomy dzieciom, a także zasłużonym rodzicom, a rodzice prezentami obdarowali nauczycieli.

 

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nasze mury, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej.

Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń!

p. Monika i p. Iwona

Opis galerii

Zdjęcia przedstawiają występ dzieci sześcioletnich. Dzieci wspólnie tańczą do piosenki. Wychodzą do recytacji wiersza. Panie wychowawczynie przemawiają do dzieci i rodziców. Pani dyrektor rozdaje dyplomy dzieciom oraz rodzicom, którzy włączali się w pomoc dla przedszkola. Rodzice obdarowują prezentami nauczycieli. Wszyscy wspólnie jedzą tort. Dzieci bawią sie na wielkim dmuchańcu przed przedszkolem.