Dzieci siedzą w kółku przebrane są za postacie bajkowe.5 listopada Sikorki przyszły do przedszkola przebrane za swoich ulubionych bohaterów z bajek i wspólnie obchodziły Dzień Postaci z Bajek oraz Święto Dyni.

 

Tego dnia nie mogło zabraknąć bajkowego pokazu mody, zabaw z kolorową chustą, tańców, dyniowego toru przeszkód , zabaw rozwijających orientację w schemacie własnego ciała oraz wesołych ćwiczeń oddechowych z magiczną rączką. Podsumowaniem imprezy była sesja fotograficzna z pracą plastyczną wykonaną przez dzieci w domu wspólnie z rodzicami na temat ,,Moja ulubiona bajka”.

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia dzieci przebranych w kolorowe bajkowe stroje za bohaterów dziecięcych bajek. Dzieci bawią się chustą animacyjną. Idą po wybiegu i kolejno prezentują swoje przebrania. Przedszkolaki tańczą przy muzyce. Następnie pojedynczo pokonują tor przeszkód ułożony z różnej wielkości dyń. Dzieci podczas zabawy oddechowej dmuchają przez słomki. Ostatnie zdjęcia przedstawiają dzieci i prace plastyczne ,, Moja ulubiona Bajka". Na końcu galerii znajduje się zdjęcie wszystkich prac plastycznych wykonanych przez dzieci i rodziców.