Zdjęcie grupowe z Mikołajem.W dniu 6 grudnia Przedszkole Nr 1 w Hajnówce odwiedził święty Mikołaj.

Sześciolatki z grupy Skowronki już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały Mikołajowych dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Dzieci z ogromną radością przywitały gościa wierszem i piosenką, a Mikołaj obdarował wszystkie przedszkolaki prezentami. Tego dnia Skowronki również dostały upominki od Pani Dyrektor w postaci gier i książeczek. A mama Kacpra podarowała każdemu dziecku spersonalizowaną zawieszkę na choinkę.

 

Mikołajkowy dzień minął w bardzo miłej atmosferze i przyniósł dzieciom wiele radości. Bardzo dziękujemy!

Aneta Jurczuk, Elżbieta Prokopiuk

W galerii znajdują się zdjęcia, na których przedszkolaki śpiewają piosenkę i recytują wiersz Mikołajowi. Cała grupa pozuje do zdjęcia z Mikołajem oraz z Panią Dyrektor. Na kolejnych fotografiach bawią się w kodowanie przy użyciu specjalnej maty i kolorowych kubeczków. Następnie bawią się na dywanie przechodząc przez tunel animacyjny oraz grają nowymi warcabami.