Dzieci wraz z rodzicami przy choince.14 grudnia w grupie Wróbelków odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe z dziećmi, rodzicami i wychowawczyniami grup.

Celem spotkania było wykonanie ozdób świątecznych, spędzenie wspólnego czasu i wprowadzenie miłej, świątecznej atmosfery. Dzieci przygotowały krótki występ, w którym udział wzięli również rodzice. Były kolędy, piosenki i wiersze. Podczas spotkania powstały piękne prezentowe torby.

W galerii poniżej widzimy dzieci występujące przed rodzicami. Kolejne fotografie to Wróbelki zdobiące torby prezentowe. Dzieciom pomagają w pracy mamusie i tatusiowie. Na zdjęciach widzimy też dziewczęta i chłopców prezentujących swoje wytwory. Wspólne, pamiątkowe zdjęcie to ujęcie wszystkich obecnych na tle choinki.