Dzieci w Hajnowskim Domu Kultury.15 marca w Hajnowskim Domu Kultury odbyły się zajęcia "Wyprawa do dżungli".

Wzięły w nich udział przedszkolaki z grupy Jaskółek i Sówek. Podróż do Dżungli dzieci rozpoczęły taneczną rozgrzewką oraz pokonaniem oceanu i pustyni. Zwiedzając dżunglę uczestnicy spotkali miłą małpkę, rozpoznawali odgłosy zwierząt, rozwiązywali zagadki oraz pokonali tor przeszkód. Na koniec czekał dzieci poczęstunek w postaci bananów.

p. Monika

Dzieci z dwóch grup biorą udział w zajęciach zorganizowane przez panie z Domu Kultury. W sali panuje wystrój z motywem dżungli, jest dużo zielonych liści, palmy. Dookoła znajdują się figury zwierząt. Dzieci tańczą, pokonują tor przeszkód, odgadują. Na koniec częstują się bananami.