Przedszkole prowadzi wiele projektów i przedsięwzięć. Współpracujemy z wieloma instytucjami i placówkami. Naszym wspólnym celem jest dobro dziecka oraz jego rozwój.

projekt

Gmina Miejska Hajnówka realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Moje przedszkole”.

cukrzyca

W związku z realizacją programu edukacji zdrowotnej „Moje dziecko idzie do szkoły” rodzicom dzieci 6-letnich zorganizowano zebranie, na którym przedstawicielki Stacji Sanitarni-Epidemiologicznej w Hajnówce zaprezentowały multimedialną prezentację.

Program "Cała Polska czyta dzieciom" zachęca dorosłych do codziennego 20-minutowego czytania swoim pociechom.

Tu powinien być opis obrazka

Kolejna Edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej „Akademia Aquafresh” w ramach, której przedszkolaki wspólnie z bohaterami „Pastusiami” uczą się dbania o higienę jamy ustnej.

Grafika z dziecięcym Superbohaterem

Tu powinien być opis obrazka

Jest on odpowiedzią na narastający w polskim społeczeństwie, zwłaszcza wśród dzieci, problem z nadwagą i otyłością.

Tu powinien być opis obrazka

Program jest przeznaczony dla dzieci 5 i 6 letnich uczęszczających do przedszkoli i do oddziałów przedszkolnych szkołach podstawowych.

Tu powinien być opis obrazka

Program „Kubusiowi Przyjaciele Natury” to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych dla przedszkoli, organizowany przez markę Kubuś.

narodowy program

Przedszkole nr 1 w Hajnówce otrzymało wsparcie finansowe z "Narodowego programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025" na zakup książek dla dzieci oraz działania promujące czytelnictwo, w wysokości 3750 zł.

Tu powinien być opis obrazka

Ma na celu utrwalenie wśród rodziców, dzieci oraz personelu przedszkolnego wiedzy o tym, jak zdrowo się odżywiać, jak dbać o bezpieczeństwo dzieci, jak zapobiegać chorobom oraz minimalizować ich skutki.

Tu powinien być opis obrazka

Program skierowany do dzieci, ich rodziców oraz nauczycieli w przedszkolach, którego celem jest propagowanie spożywania 5 porcji warzyw, owoców lub szklanki soku dziennie.