Na zdjęciu dzieci siedzą na krzesełkach w przedszkolnej sali, oglądają spektakl.W grudniu nasze przedszkolaki wzięły udział w wydarzeniu kulturalnym online. Obejrzały spektakl pod tytułem „Pluszowa opowieść o przyjaźni” w wykonaniu Teatru CoNieco.

 

Główny bohater – Bałwanek zaprzyjaźnia się z zajączkiem, który po skończonej zabawie musi wracać do swojej norki. Bałwanek prosi żeby został, ale on nie może, bo musi mieć ciepło kiedy śpi i lubi słuchać jak bije gorące serce jego mamy. Zimny Bałwanek postanawia,że zrobi wszystko, by być cieplejszym dla swojego przyjaciela. Poświęcenie i opór sprawiają, że znajduje się często w sytuacjach zagrożenia albo komicznych. Wszystko jednak dobrze się kończy i dzieci dowiadują się, że prawdziwa przyjaźń to oddanie i poświęcenie dla innych.

 

W galerii znajdują się zdjęcia przedstawiające przedszkolaki, które siedzą na krzesełkach bądź na podłodze. Twarze dzieci zwrócone są w stronę ekranu, na którym wyświetlany jest spektakl o bałwanku.