Wspólne zdjęcie grupy Sówki.Dnia 20 września Sówki uczciły swoje święto wesołymi zabawami i tańcami przy muzyce oraz piosenką pt. „Życie przedszkolaka”.

Imieniny swojej grupy dzieci obchodziły oglądając film edukacyjny o sowach, uczyły się wiersza pt. „Mądra sowa”, śpiewały hymn naszego przedszkola pt. „Kochajmy ptaki” oraz wykonały sówki z szyszek. Na koniec otrzymały słodkości oraz medale.

 

Ewa Szymańska

Na pierwszym zdjęciu w galerii wszystkie dzieci pozują do wspólnego zdjęcia, na następnych dwóch zdjęciach oglądają film na tablicy interaktywnej, potem tańczą przy muzyce trzymając paski bibuły, chodzą w „pociągu” i tańczą w parach. Następne dwa zdjęcia pokazują dzieci bawiące się w zabawę pt. „Sowy do gniazd!”z wykorzystaniem szarf rozłożonych na podłodze. Na kolejnych zdjęciach widać przytulające się do siebie grupki dzieci, a dalej dzieci siedzące przy stolikach i wykonujące sówki z szyszek, kolorowego papieru i plasteliny. Następnie wszystkie wykonane sówki zgromadzone są na stoliku. Na ostatnim zdjęciu pani dyrektor wręcza słodkości dzieciom siedzącym w kole.