Gromadka dzieci na tle budynku Epicentrum w Białymstoku w Strefie Małego Odkrywcy.Dnia 27 października odbyła się wycieczka do Epicentrum w Białymstoku.

To miejsce w którym nauka łączy się z zabawą. Dzieci zajmowały się programowaniem z Photnem, bawiły się dźwigiem magnetycznym , kulodromem, odwiedziły też strefę człowieka, a najchętniej eksperymentowały z wodą.

 

Monika Stepaniuk

Zdjęcia przestawiają wycieczkę dzieci do Białegostoku do Epicentrum. Dzieci stoją na tle napisu „Strefa Małego Odkrywcy” Dzieci bawią się w piasku, tworząc różne ciekawe obrazy. Samodzielnie składają phanton człowieka , korzystają z koparki elektrycznej nabierając kulek. Bawią się w basenie, eksperymentując z ciśnieniem wody. Układają również budowle z magnetycznych klocków.

 

Opis zdjęcia 20

Wycieczka do Epicentrum”