Sikorki w Białostockim Teatrze Lalek i w Zoo Akcent26 kwietnia dzieci z grupy Sikorki odbyły wycieczkę do Białegostoku. Była to pierwsza i bardzo ważna dla Sikorek wyprawa autobusem tak daleko.

 

Pierwszym punktem naszej wycieczki do stolicy Podlasia było Zoo Akcent. Dzieci z ogromną radością i zainteresowaniem oglądały zwierzęta zamieszkujące to wyjątkowe miejsce. Następnie udaliśmy się do Białostockiego Teatru Lalek , gdzie obejrzeliśmy przedstawienie interaktywne pt. "Misiaczek”. Tu również duża widownia oraz kontakt z prawdziwą sceną wywarły na naszych dzieciach ogromne wrażenie.

Wspomnienia z pierwszej wycieczki jeszcze na długo zostaną w pamięci naszych przedszkolaków.

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk

Opis galerii:

Pierwsze zdjęcia w galerii przedstawiają dzieci siedzące w autobusie. Na kolejnych zdjęciach przedszkolaki spacerują w Zoo i z zainteresowaniem oglądają żyjące tam zwierzęta. Dzieci siedzą na ławeczkach oddzielnie chłopcy i dziewczynki. Kolejne zdjęcia przedstawiają dzieci przed Teatrem Lalek oraz na widowni podczas oglądania spektaklu. Na ostatnim zdjęciu wszyscy wspólnie pozują do zdjęcia na tle teatralnych fotografii.