Grupa dzieci trzyma w dłoniach duże ka15 września br. grupa Sikorek obchodziła Międzynarodowy Dzień Kropki.

To bardzo nietypowe święto pobudziło kreatywne myślenie dzieci. W ciągu dnia odszukiwałyśmy w naszej sali wszystko, co kojarzyło się z kropką. Po wspólnym ustaleniu, czym właściwie jest kropka, dzieci uczestniczyły w zabawach tematycznych. Sikorki rozwiązywały zadania na logiczne myślenie, ćwiczyły razem z kropką oraz wykonały tematyczną pracę plastyczną, która zdobi naszą salę. Przedszkolaki bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w zajęciach.

 

Opracowała: Amelia Androsiuk

Na pierwszych zdjęciach widać bawiące się dzieci. Dzieci pozują z krążkami gimnastycznymi na tle dekoracji. Kolejne przedstawiają dzieci siedzące na podłodze i rozwiązujące zagadki na logiczne myślenie. Następne, ukazują dzieci wykonujące ćwiczenia, jakie wylosowały. Ostatnie pokazują dzieci siedzące przy ławkach i wykonujące pracę plastyczną. Ostatnie zdjęcia przedstawiają wystawę prac.