Wręczenie nagród.28 października w Hajnowskim Domu Kultury odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod tytułem „Jesienny Krajobraz”. Konkurs skierowany był do dzieci z hajnowskich przedszkoli. Nie zabrakło w nim prac naszych wychowanków, które zostały docenione przez organizatorów konkursu:

 

 • Anna Grosz – wyróżnienie

 • Anna Lubowicka – nagroda

 • Hanna Tomaszycka – wyróżnienie

 • Amelia Kruszewska - udział

 • Kacper Ackiewicz – nagroda

 • Noemi Syczewska – wyróżnienie

 • Julia Dąbrowska - wyróżnienie

 • Maja Panasiuk - nagroda

 • Jędrzej Goławski - wyróżnienie

 • Zofia Parfieniuk – nagroda

   

Serdecznie gratulujemy naszym małym artystom.

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia z podsumowania konkursu plastycznego „Jesienny Krajobraz” w Hajnowskim Domu Kultury. Uczestnicy konkursu otrzymują nagrody od organizatorów. W tle znajduje się wystawa prac plastycznych o jesiennej tematyce.