Występy dzieci ubranych na biało-czerwonoPielęgnując tradycje oraz patriotyzm 10 listopada 2022 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości.

Z tej okazji wszystkie przedszkolaki ubrane w odświętne stroje, uroczyście świętowały ten wyjątkowy dzień dla Nas – Polaków. Głównym celem uroczystości było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju.

 

Tego dnia również wzięliśmy udział w akcji „Szkoła, przedszkole do hymnu“. Dzieci z Panią Dyrektor i personelem placówki dokładnie o godz. 11:11 wspólnie odśpiewały nasz Hymn, przyłączając się tym samym do placówek oświatowych z całej Polski.

Dzieci tego dnia recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki o Polsce.

Zdjęcia w galerii przedstawiają uroczystość przedszkolną. Dzieci śpiewają Hymn Polski, piosenki patriotyczne oraz recytują wiersze. Przedszkolaki ubrane są w odświętne stroje, trzymają w rękach flagi Polski.