Dzieci z misiami.25 listopada swoje święto obchodził najmilszy przyjaciel każdego dziecka – Pluszowy Miś

 

Dzieci z grupy Skowronki święto to obchodziły w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Przedszkolaki poznały najsłynniejsze misie na świecie, między innymi Kubusia Puchatka, Misia Uszatka, Paddingtona i wiele innych. Wysłuchały „Bajki o misiach z czterech stron świata” Anieli Cholewińskiej – Szkolik oraz obejrzały film opowiadający historię powstania Święta Pluszowego Misia. Na koniec wizyty dzieci pokolorowały misiowe obrazki.

Aneta Jurczuk

W galerii znajdują się zdjęcia, które przedstawiają wizytę przedszkolaków w Bibliotece Miejskiej. Dzieci siedzą przed panią bibliotekarką, słuchają czytanej bajki oraz oglądają film na ekranie telewizora. Następnie siedzą przy stolikach, kolorują obrazki. Kolejne zdjęcia przedstawiają drogę powrotną do przedszkola. Na ostatnich fotografiach dzieci stoją w sali przedszkolnej, trzymają w rękach swoje misie