grupa dzieci siedzi z misiamiPrzedszkolaki z grupy Sikorek świętowały Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu wszyscy przynieśli swoje ulubione misie.

Dodatkowo dzieci ubrały się w misiowe kolory oraz założyły misiowe opaski na głowę. Celebrowanie Dnia Misia rozpoczęliśmy od wspólnych tańców z misiami. Sikorki bawiły się w zabawy ruchowo – naśladowcze takie, jak „Pokaż Misiu, czy potrafisz, to co ja?”, „Jestem sobie miś, co pokaże tobie dziś?”. Wiele emocji wniosła zabawa w przyciąganie wyciętego z papieru garnca z miodem oraz zabawa w misiową kostkę emocji. Dzieci z wielkim zaangażowaniem układały misia z puzzli oraz rozwiązywały zadania rozbudzające logiczne myślenie.

 

Ten wyjątkowy dzień był pełen uśmiechów i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić dzień ze swoim pluszowym ulubieńcem oraz pokazać go swoim kolegom i koleżankom z grupy.

Amelia Androsiuk

Na zdjęciach widać wszystkie dzieci tańczące z misiami w dużym kole, następnie w parach z misiami w mniejszych kołach. Kolejne zdjęcia pokazują zabawy dzieci z misiami. Inne ukazują zabawy z kostką emocji oraz przyciąganie papierowego garnca przymocowanego do sznurka. Ostatnie fotografie ukazują dzieci rozwiązujące zadania na logiczne myślenie. Galerię wieńczą zdjęcia grupowe dzieci.