grupa dzieci ze Św. Mikołajek pozuje do zdjęcia6 grudnia 2022 roku dzieci z grupy „Wróbelki” odwiedził długo wyczekiwany gość.

Wywołał on ogromne emocje i uśmiechy na twarzach przedszkolaków. Wszystkie dzieci bardzo przeżywały to spotkanie, gdyż witały Mikołaja w przedszkolu po raz pierwszy. Mikołaj porozmawiał z dziećmi, opowiedział o sobie i o tym, że musi rozwieźć jeszcze dużo prezentów. Pomógł dzieciom przystroić choinkę. Natomiast dzieci odwdzięczyły się tańcem, śpiewem i recytacją wiersza. „Wróbelki” otrzymały również świąteczne upominki od Pani Dyrektor. To był wspaniały, pełen radości dzień. Dziękujemy Mikołaju! Do zobaczenia za rok.

 

Opracowała: Mirosława Nikonczuk, Iwona Olesiuk- Szkopek

Na zdjęciach wszystkie przedszkolaki odświętnie ubrane, a ich głowy zdobią mikołajkowe czapki. Dzieci cieszą się i wesoło witają Mikołaja. Słuchają jego opowieści. Tańczą, śpiewają i recytują wiersze. Wspólnie z Mikołajem ubierają choinkę. Oglądają książeczki i układanki. Dziękują za prezenty i zapraszają za rok.