Ozdoby świateczneW świątecznej atmosferze 15 grudnia w grupie Skowronki odbyły się zajęcia z udziałem rodziców i bliskich dzieci.

W udekorowanej świątecznie sali zaproszeni goście obejrzeli występ swoich pociech. Przedszkolaki z przejęciem recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły. Na zakończenie wszyscy wykonali świąteczne ozdoby. Powstały kolorowe bombki, aniołki, bałwanki, gwiazdki, Mikołaje i inne. Wszyscy bardzo się zaangażowali, dzięki czemu praca była jedynie przyjemnością.

 

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Aneta Jurczuk, Elżbieta Prokopiuk

W galerii znajdują się zdjęcia, na których widać dzieci recytujące wiersze i śpiewające piosenki. Następnie przedszkolaki siedzą przy stołach wraz ze swoimi bliskimi. Wspólnie wykonują ozdoby świąteczne. Na ostatnich fotografiach prezentują powstałe prace.