występ dzieci przed pubicznościąWażnym wydarzeniem w życiu każdego przedszkolaka jest uroczyste pasowanie.

9 grudnia dzieci, z naszej grupy, zostały oficjalnie przyjęte do grona przedszkolaków. Z tej okazji, dzieci przygotowały słowno-muzyczny występ dla rodziców. Po artystycznej prezentacji nadszedł czas na pasowanie dzieci przez Panią Dyrektor oraz wręczenie im pamiątkowych dyplomów i książeczek. Po występie, dzieci mogły rozkoszować się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców oraz cieszyć się z otrzymanych upominków.

 

Opracowała: Amelia Androsiuk

Na zdjęciach widać dzieci stojące i występujące przed rodzicami. Za dziećmi znajduje się tło przygotowane na tę okazję. Na kolejnych zdjęciach widoczne są przysmaki przygotowane przez rodziców oraz dzieci oczekujące na pokrojenie okazjonalnego tortu.