Dzieci siedzą w okręgu na dywanie. /z lewej strony siedzi prowadząca zajęcia3 lutego, grupę Sikorek odwiedziła Ania - starsza siostra jednego z naszych przedszkolaków.

Ania przyniosła ze sobą, jedną ze swoich ulubionych książeczek i odczytała dzieciom niezwykle ciekawe opowiadanie. Sikorki z wielką uwagą słuchały czytanej historii. Były zafascynowane nie tylko samym opowiadaniem, przygotowanym przez dziewczynkę, ale również tym, że starsza o kilka lat koleżanka, tak ładnie potrafi czytać. Spotkanie to zostanie nam na długo w pamięci. Dziękujemy serdecznie Ani za przyjście i piękne czytanie. Zapraszamy ponownie, ponieważ nie możemy doczekać się kolejnej historii.

 

Opracowała: Amelia Androsiuk

Na zdjęciach widać dzieci siedzące, w kole, na dywanie oraz starszą dziewczynkę czytającą książkę. Kolejne fotografie pokazują dzieci, które słuchają czytanego opowiadania leżąc lub siedząc. Ostatnie zdjęcie przedstawia wszystkie dzieci, które stoją i pozują do fotografii.