Grupa dzieci w przedszkolnej sali.14 lutego 2023 roku był dla dzieci z naszego przedszkola prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci z grupy Sówek i Skowronków spotkały się w jednej sali, by wziąć udział w zabawach związanych z Walentynkam.

 

Podczas wspólnych zajęć rozwijały poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej, jak również budowały atmosferę przyjaźni współdziałając w grupie podczas licznych zabaw. Dzieci poznały historię i tradycje walentynkowe, rozwiązywały zagadki, tańczyły w rytm muzyki. Nie zabrakło również wesołych zabaw z balonami oraz serduszkowej ścieżki sensorycznej. Na koniec spotkania wspólnie wykonały łańcuch przyjaźni.

Monika Pawlenko, Aneta Jurczuk

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia przedstawiające integracyjne spotkanie dwóch grup. Dzieci stoją w kole, przekazują sobie czerwone kubeczki, a na kolejnych fotografiach balony. Podzielne na mniejsze grupy wspólnie rysują na kartkach papieru. Bosymi stopami spacerują po ścieżce sensorycznej ułożonej na kształt serca