Dzieci siedzące na dywanie w przedszkolnej sali.9 lutego w naszej grupie obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pizzy.

 

 
Wróbelki podczas zajęć poznały krótko historię pizzy, dowiedziały się z jakiego kraju pochodzi oraz poznały składniki, które są niezbędne do jej przygotowania. Najbardziej wyczekiwanym punktem tego dnia było zjedzenie przepysznej pizzy. Podczas zajęć odbyły się również ćwiczenia przy stolikach oraz zabawy ruchowe. Było smacznie, wesoło i kolorowo. Z niecierpliwością czekamy na kolejny Dzień Pizzy.

 

Opracowała Agnieszka Rola

Fotografie poniżej przedstawiają dzieci siedzące w kółeczku. Następne zdjęcia przedstawiają dzieci z produktami spożywczymi potrzebnymi do zrobienia pizzy. Kolejne zdjęcia przedstawiają dzieci siedzące przy stolikach. Na stołach są puzzle, sznurki, klocki. Na kolejnych zdjęciach dzieci bawią się w zabawy ruchowe: zabawy w kole hula hop, zawody z pizzą, rzut woreczkami do hula hop, spacer z plastikowymi kołami. Ostatnie zdjęcia przedstawiają dzieci jedzące pizzę oraz kolorujące kolorowankę.