Walentynki i Dzień Przyjaciela w grupie Jaskółek14 lutego na sali Jaskółek zrobiło się czerwono od serc i czerwonych strojów dzieci.

 

Podczas wspólnych zabaw pięciolatki próbowały znaleźć odpowiedź na pytanie "Czym jest miłość , a czym przyjaźń?” Dzieci miło spędziły dzień uczestnicząc w zabawach ruchowych, integracyjnych. Ułożyły kolorowe serduszko z kapsli dla swojego najlepszego przyjaciela oraz kolorowały rysunki, którymi potem obdarowały kolegów z grupy. Przedszkolaki wykonały też serduszko z masy gipsowej dla rodziców. Nie zabrakło miłych słów i pozytywnych wzruszeń.

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk

Opis galerii:

Dzieci ubrane na czerwono siedzą na dywanie. Uczestniczą w zabawach ruchowych, integracyjnych, układają serce z kolorowych kapsli. Wspólnie pozują do grupowego zdjęcia z misiem i balonem w kształcie serca.