Dzień Kota w grupie Jaskółek17 lutego Jaskółki obchodziły Dzień Kota.

 

Tego dnia dzieci przyniosły do przedszkola książki o kotach i pracę plastyczną pod tytułem ,,Moja ulubiona książka o kotach”, którą wykonały z rodzicami w domu. Każdy miał okazję zaprezentować swoją pracę i książkę na forum grupy. Była to prezentacja swoich umiejętności narratorskich, zainteresowań i odwagi. Zadanie nie należała do łatwych ale wszyscy poradzili sobie z nim doskonale. Ulubioną książką o kocie została ,,Kicia Kocia”.

Gratulujemy wszystkim pomysłowości i kreatywności ,a rodzicom dziękujemy za udział w naszej akcji, która okazała się naszym wspólnym wielkim sukcesem.

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk

Opis galerii:

Na zdjęciach dzieci siedzą w kole na dywanie. Przed każdym dzieckiem leży książka i praca plastyczna o kocie. Dzieci pokazują swoje rysunki i książki i opowiadają o nich. Wszyscy pozują do grupowego zdjęcia na tle napisu Dzień Kota.