Dzieci pozują do zdjęciaDinozaury - chociaż wyginęły około 66 milionów lat temu wciąż budzą podziw i ogromną ciekawość wśród przedszkolaków.

 

O tym jak wyglądały, co jadły, gdzie żyły i o ich zwyczajach rozmawialiśmy w grupie Jaskółek podczas obchodów Dnia Dinozaura. Dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione książki o dinozaurach, figurki dinozaurów a nawet puzzle. Wszyscy z zainteresowaniem słuchali opowiadań o tych największych zwierzętach świata. Jak zwykle nie zabrakło ruchu, świetnych pomysłów i dobrej zabawy.

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk

Tytuł: Zabawy na Dzień Dinozaura w Jaskółkach

Zdjęcia w galerii przedstawiają dzieci ,które siedzą na dywanie i opowiadają o dinozaurach, przed nimi leżą książki i figurki dinozaurów. Dzieci uczestniczą w zabawie ruchowej i chodzą po kolorowych śladach dinozaurów wyciętych z kartek. Wszyscy układają przy stolikach puzzle o dinozaurach.