Święto Kobiet w Przedszkolu Nr 1Niech się każdy chłopak dowie …8 marca to Dzień Kobiet”

 

Słowa te wybrzmiewały na przedszkolnym korytarzu w dniu 8 marca, a ich autorami były dzieci z grupy Jaskółek, które w ramach działań koła teatralnego Kurtynka przygotowały króciutki występ dla wszystkich pań pracujących w przedszkolu. Jaskółki wręczyły również paniom samodzielnie przygotowane kwiatki. Swój talent cukierniczy zaprezentowała pani Agnieszka, która przygotowała wszystkim pracownikom słodki poczęstunek w postaci ptysiowych babeczek.

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk, Agnieszka Rola

Zdjęcia w galerii przedstawiają występ dzieci z okazji Dnia Kobiet. Dzieci stoją na przedszkolnym korytarzu i śpiewają piosenki, a potem wręczają kwiatki paniom. Pracownicy i dzieci pozują do wspólnego zdjęcia.