dzieci w odblaskowych koszulkach stoją w parachDnia 25 kwietnia nasza grupa wybrała się do salonu fryzjerskiego prowadzonego przez panią Ewę- mamę Rafałka.

Przedszkolaki miały okazję zwiedzić salon, zobaczyć jak wyglądają i do czego służą urządzenia i przybory fryzjerskie oraz obserwować fryzjerkę w czasie pracy. Dzieci wróciły do przedszkola pełne wrażeń i ładnie uczesane.

 

Opracowała: Ewa Szymańska.

Na pierwszych zdjęciach widać dzieci stojące przed wejściem oraz w salonie fryzjerskim. Kolejne pokazują dzieci siedzące na fotelu przed lustrem, a następnie - fryzjerkę czeszącą włosy dzieci. Dalej widać przedszkolaki oglądające przybory fryzjerskie takie jak nożyczki i szczotki, pozujące z klipsami we włosach, siedzące na fotelu z myjką oraz stojące pod dużą suszarką. Ostatnia fotografia przedstawia dzieci wręczające mamie Rafałka laurkę z podziękowaniem.