dzieci stoją przed rodzicami podczas przedstawieniaPrzygotowania do dnia Mamy i Taty Jaskółki rozpoczęły już dwa tygodnie wcześniej przygotowując laurki oraz piosenki, tańce i wiersze swoim kochanym rodzicom.

 

26 maja do sali Jaskółek przybyli długo wyczekiwani rodzice naszych przedszkolaków, aby obejrzeć występ swoich dzieci. Jaskółki recytowały wiersze, śpiewały piosenki dla mamy i taty oraz zatańczyły trzy tańce: kozio rajkę, Afrykę dla mamy i taty i ludowy taniec żytko. Dzieci zaśpiewały rodzicom sto lat, złożyły życzenia i zaprosiły na słodki poczęstunek. Na twarzach rodziców malowało się wzruszenie i radość, a w sali rozbrzmiewały głośne brawa. To było bardzo miłe popołudnie.

Przygotowała: E. Omelianiuk

Opis galerii:

Dzieci siedzą przy stolikach i zwijają kuleczki z bibuły, których użyją do ozdabiania laurek. Przedszkolaki występują przed swoimi rodzicami na przedszkolnej scenie w swojej sali. Śpiewają piosenki, tańczą i recytują wiersze, a następnie wręczają rodzicom upominki. Wszyscy uczestniczą w słodkim poczęstunku.