Grupa dzieci przy dmuchanej zjeżdżalniDzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże.

To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. 1 czerwca na placu przedszkolnym bawiły się przedszkolaki z grup Wróbelki, Sikorki i Jaskółki. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Joanna Ruszuk, która przywitała i złożyła życzenia wszystkim przedszkolakom. Tego dnia plac zabaw był udekorowany kolorowymi balonami, a z głośnika leciały najpiękniejsze dziecięce piosenki. Były również tańce, konkursy, gry, zawody, zabawy z chustą animacyjną, upominki, pyszny poczęstunek, zamek dmuchany, kolorowe balony i wiele innych niespodzianek. To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej. Wszystkim Dzieciom życzymy dużo zdrowia, beztroski i wiele radości!

 

Opracowała: Agnieszka Rola, Elżbieta Omelianiuk, Ewa Szymańska

 

Zdjęcia przedstawiają dzieci bawiące się na przedszkolnym placu zabaw. Przedszkolaki biorą udział w zabawach, łapią bańki, malują kredą, jedzą popcorn i lody. Następne zdjęcia to zadowolone dzieci, skaczące na dmuchanym zamku.