dzieci przed brama do ZOO1 czerwca w Dniu Dziecka grupy Skowronki oraz Sówki wyjechały autokarem na wycieczkę do Białegostoku.

Program wycieczki obejmował zwiedzanie ogrodu zoologicznego Akcent ZOO, w którym dzieci miały okazję obserwować rożne zwierzęta występujące w Polsce np. żubry, wilki, koniki, osły, króliki i wiele innych. Następnie przedszkolaki przeniosły się na wodny plac zabaw w Parku Konstytucji 3 Maja. Wiele radości sprawiły im zabawy na urządzeniach edukacyjno – integracyjnych przeznaczonych do bezpiecznej i jednocześnie kreatywnej zabawy z użyciem wody. Kolejnym punktem wycieczki było centrum zabaw Fabryka Misia. Czekało tam na dzieci wiele atrakcji takich jak: małpi gaj, zjeżdżalnie, trampoliny, karuzela, automaty zręcznościowe oraz zabawy z animatorami. Na koniec przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach plastycznych, na których samodzielnie wykonały świece żelowe.

 

Wychowawczynie grup

Galeria poniżej przedstawia zdjęcia dzieci podczas ich wycieczki do Białegostoku. Przedszkolaki spacerują alejkami ogrodu zoologicznego. Na kolejnych zdjęciach bawią się na urządzeniach na placu zabaw. Następnie są w sali zabaw dla dzieci – Fabryce Misia. Przechodzą pod liną, tańczą z postacią bajkową, oglądają eksperymenty chemiczne, są zamknięte w mydlanej bańce. Podczas warsztatów siedzą przy stolikach, wykonują świece. Na ostatnich zdjęciach pozują grupami przy wielkim misiu.