Uroczystość pożegnania przedszkola W dniu 22 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość pożegnania przedszkola przez dzieci sześcioletnie z grupy Skowronki.

 

Starszaki dumnie powitały zebranych gości dostojnym polonezem. Zaprezentowały bogaty program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki, wykonały układy taneczne. Występ zakończyliśmy podziękowaniami. Pani dyrektor Joanna Ruszuk wręczyła dyplomy ukończenia przedszkola oraz upominki, a rodzice otrzymali podziękowania za udaną współpracę. Zwieńczeniem pożegnalnej uroczystości był słodki poczęstunek na tarasie wraz z rodzicami.

Drogie Skowronki, dziękujemy Wam za pozytywnie spędzony czas, za wszystkie wspólne chwile. Na zawsze pozostaniecie w naszych sercach. Życzymy Wam wielu sukcesów w dalszej edukacji.

Aneta Jurczuk, Elżbieta Prokopiuk

Zdjęcia w galerii poniżej przedstawiają występy przedszkolaków. Dzieci tańczą, recytują wiersze i śpiewają piosenki. Pani dyrektor wręcza pamiątkowe dyplomy. Na kolejnych zdjęciach dzieci bawią się z animatorem w ogrodzie przedszkolnym.