Dzieci stoją obok swoich rodziców i pozują do wspólnego zdjęcia. Z tyłu zimowa dekoracja.Przedświąteczny czas każdemu kojarzy się z pieczeniem i dekorowaniem pierniczków oraz wspólnym kolędowaniem.

Również w najmłodszej grupie nie mogło tego zabraknąć. W poniedziałek 18 grudnia Wróbelki wraz ze swoimi rodzicami zebrały się aby udekorować świąteczne pierniczki. Nasze spotkanie rozpoczęło się występem artystycznym dzieci. Przedszkolaki zaśpiewały kolędy, pastorałki i piosenki o tematyce zimowej i świątecznej. Po występie nadszedł czas na dekorowanie wcześniej upieczonych pierników. Na stołach pojawił się kolorowy lukier, czekolada, groszki, posypki oraz pisaki cukrowe, które pomogły nam w samodzielnym dekorowaniu pierników. Każdy wyglądał inaczej, był wyjątkowy i niepowtarzalny. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za obecność.

 

Opracowała: Agnieszka Rola i Ewelina Trusiak

W galerii poniżej widzimy dzieci występujące przed rodzicami. Na zdjęciach widać rodziców i dzieci siedzące wspólnie przy złączonych stolikach i dekorujące swoje pierniczki. Każde dziecko ma przed sobą talerzyk, pędzelek oraz wybrane przez siebie pierniczki, lukry, dekoracje, posypki. Ostatnie zdjęcie przedstawia wszystkich rodziców wraz ze swoimi dziećmi.