Grupa przedszkolaków wraz z panią pedagog siedzą na dywanie podczas zajęć.Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w przedszkolu to szczególnie ważny dzień. Tego dnia sześciolatki odbyły warsztaty z pedagogiem specjalnym pod nazwą "Na niebiesko dla autyzmu”.

Przedszkolaki z wychowawczynią i Panią Leśnik stojąją w plenerze Białowieskiego Parku Narodowego. 10 kwietnia Skowronki wraz z grupą Sówek wybrały się na autokarową wycieczkę do Białowieży do Ośrodka Edukacji Przyrodniczej Białowieskiego Parku Narodowego.

Duża grupa dzieci i kobieta przed budynkiem Ośrodka Edukacji Przyrodniczej w Białowieży10 kwietnia Sówki skorzystały z zaproszenia pracowników Białowieskiego Parku Narodowego i wzięły udział w zajęciach edukacyjnych i warsztatach w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Białowieży.

Aktorzy przedstawiają baśń „Brzydkie Kaczątko”, posługują się kukiełkami.W poniedziałek 8 kwietnia gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów Teatru Conieco z przedstawieniem „Nie tylko o Brzydkim Kaczątku”.