dzieciw czerwonych ubraniach pozują do zdjecia z MikołajemZgodnie z tradycją dnia 6 grudnia nasza grupa obchodziła Mikołajki.

W tym dniu dzieci udały się na Rynek Miejski, gdzie spotkały się z Mikołajem. Brały tam udział w różnych wesołych zabawach, a także otrzymały nagrody i słodycze. Przedszkolaki poszły też do kina w Muzeum Kultury Białoruskiej, a po obejrzeniu filmu wróciły do przedszkola, gdzie odwiedził ich Mikołaj z workiem prezentów. Dzieci zaśpiewały dla niego piosenkę, tańczyły z Mikołajem, zrobiły z nim zdjęcie oraz zaprosiły do naszego przedszkola za rok.

 

Opracowały: Ewa Szymańska, Amelia Androsiuk

Na zdjęciach widać dzieci bawiące się na Rynku Miejskim z Mikołajem, Śnieżynką i prowadzącą zabawy mikołajkowe. Na kolejnych, dzieci siedzą w kole na dywanie i oczekują na wizytę świętego Mikołaja. Dzieci tańczą w kółku, rozmawiają z Mikołajem. Otrzymują prezenty, po czym oglądają je wspólnie z nauczycielkami.