Dzieci pozują do zdjęcia trzymając wykonane przez siebie walentynkowe prace plastyczne. W tle dekoracja walentynkowa.Dnia 14 lutego „Jaskółki” obchodziły Walentynki, czyli jedno z najprzyjemniejszych świąt w roku!

Ten szczególny dzień był idealną okazją, by pozmawiać o uczuciach i emocjach oraz celebrować przyjaźń i zwykłą sympatię do siebie nawzajem. Wielką radość sprawiło dzieciom otrzymywanie i wręczanie sobie walentynek oraz wspólne zabawy.

Ewa Szymańska

W galerii wszystkie dzieci pozują do zdjęcia trzymając wykonane przez siebie kotki i pieski z wyciętych z papieru serc, siedzą w kole i przekazują sobie pluszowe serce, tańczą przy muzyce trzymając czerwone paski bibuły oraz w parach, układają serca z części, wykonują pracę plastyczną.