Na pierwszym planie zdjecia widać salę przedszkolną i siedzące w niej dzieci, które układają układanki i puzzle. W tle siedzą rodzice, przed którymi stoi nauczycielka.Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej jest ważnym momentem w życiu każdego trzylatka i jego rodziców. W naszym przedszkolu realizujemy program "Szczęśliwy przedszkolak" aby ten stres zminimalizować.

 

Dzieci i rodziców zaprosiliśmy na zajęcia adaptacyjne, które odbyły się 28 sierpnia. Dzieci przyzwyczajały się do nowego otoczenia, a rodzice zapoznali się ze specyfiką pracy przedszkola.

Elżbieta Omelianiuk

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia przedstawiające nauczycielkę, rodziców oraz dzieci podczas zajęć adaptacyjnych. W sali przedszkolnej rodzice siedzą na ławkach i krzesłach, słuchają wypowiedzi nauczycielki, stojącej przed grupą zebranych. Dzieci bawią się przy stolikach, układają układanki i puzzle. Część dzieci siedzi na kolanach swoich rodziców.