Na zdjęciu stoi dziesięciu przedszkolaków. Wszystkie dzieci mają do koszulek przyczepione kropki z imionami.Międzynarodowy Dzień Kropki to święto, które stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni dzieci. To też doskonały moment na to, aby przekonać się, że mała kropka potrafi przynieść wielkie zmiany. Najmłodsze przedszkolaki świętowały ten dzień podczas zabaw integracyjnych z chustą oraz w trakcie działań plastycznych z kropką w roli głównej.

Elżbieta Omelianiuk

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia przedstawiające dzieci podczas zabaw w sali kolorową chustą animacyjną. Dzieci mają przyczepione do bluzek emblematy kropek. W galerii znajdują się również zdjęcia chłopców i dziewczynek wykonane parami w kolorowych ramkach wykonanych z różnej wielkości papierowych kółek.