Zdjęcia przedstawia przedszkolaki podczas ich pobytu w Parku Miejskim w Hajnówce. W centrum zdjęcia stoi ośmioro dzieci, które trzymają w rękach liście.Pierwszy dzień astronomicznej jesieni - 23 września, dzieci powitały idąc na spacer do pobliskiego parku.

Tego dnia towarzyszyło piękne słońce. Dzieci znalazły dary jesieni, które zabrały do przedszkola i wykonały z nich prace plastyczne.

 

Monika Stepaniuk

 

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia przedstawiające przedszkolaki podczas ich pobytu w Parku Miejskim w Hajnówce, dzieciom towarzyszy nauczycielka i dwie opiekunki. Jest ładny, ciepły i słoneczny dzień, widać błękitne, bezchmurne niebo. W tle widoczne są drzewa z jeszcze zielonymi liśćmi, na trawniku leżą pierwsze pożółkłe liście. Na zdjęciach można zauważyć również fontannę z tryskającą wodą. Dzieci szukają w trawie oznak jesieni, niektóre trzymają w dłoniach nasiona klonu oraz różnego rodzaju i koloru liście.