Zdjęcie przedstawia przedszkolaki stojące przed przejściem dla pieszych, znajdującym się na ulicy 3 Maja. Dzieciom towarzyszy policjantka i dwie opiekunki.

Przedszkolaki z grupy Sówki gościły dnia 06.10.2020r. panią policjantkę. Dzieci wraz z nią udały się na wycieczkę na najbliższe przejścia dla pieszych. Sówki doskonaliły umiejętność bezpiecznego przechodzenia przez przejście dla pieszych oraz poruszania się w parach po chodniku.

 

Monika Stepaniuk

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia przedstawiające grupę Sówki podczas ich spotkania z policjantką. Dzieci ustawione parami stoją na chodniku przed przejściem dla pieszych, na innych przechodzą po pasach na drugą stronę jezdni. W galerii znajdują się również zdjęcia, na których dzieci stoją przodem do policjantki, opowiadającej o właściwych zachowaniach.