Zdjecie przedstawia grupkę dzieci trzymających się ze ręce i tworzące koło, w środku koła na krześle siedzi jubilatka, w rękach trzyma torebkę ze słodyczami.Pierwszy miesiąc roku szkolnego 2020/2021 już za nami. W grupie Sikorki czas ten minął na poznawaniu siebie, nowych dzieci oraz Pań.

Przedszkolaki miały wiele okazji do wspólnych zabaw z rówieśnikami – w sali i na placu zabaw. We wrześniu było też kilka dni do szczególnego celebrowania - obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka, a także 4 urodziny Amelki, Hani i Michalinki.

 

Aneta Jurczuk

 

W galerii znajdują się zdjęcia przedstawiające dzieci z grupy Sikorki podczas ich zabaw w przedszkolu. Na zdjęciach widoczne są dzieci bawiące się w sali kolorową chustą animacyjną, którą trzymają za uchwyty. Na innej fotografii grupa dzieci pozuje do zdjęcia, twarze mają uśmiechnięte, na szyjach wiszą Medale Przedszkolaka. Inne zdjęcia przedstawiają grupkę dzieci trzymających się ze ręce i tworzące koło, w środku koła na krześle siedzi jubilatka, w rękach trzyma torebkę ze słodyczami.