Na zdjęciu dzieci trzyletnie stoją bądź siedzą na podłodze w przedszkolnej sali, pozują do zdjęcia. Na środku leżą różnego rodzaju dynie. Największa ma zrobioną z papieru koronę, włosy, oczy i buzię. Z tyłu na meblach wisi kolorowy napis: „Święto Dyni”.30 października najmłodsze przedszkolaki obchodziły Święto Dyni. W tym dniu w grupie królował kolor pomarańczowy.

Było sportowo i tanecznie, badawczo i smacznie. Nie zabrakło zabaw z balonami, slalomu z dynią i degustacji pestek dyniowych. Nie obeszło się bez poczęstunku z ciastem dyniowym w roli głównej. Święto Dyni uważamy za udane.

 


Elżbieta Omelianiuk


W galerii poniżej znajdują się zdjęcia, na których dzieci tańczą w parach z balonem. Dzieci trzymając dynię w ręce, okrążają dynię leżącą na podłodze. Dzieci wyjmują z rozkrojonej dyni pestki i próbują je. Na kolejnych zdjęciach dzieci siedzą przy stolikach i jedzą dyniowe ciasto.