Na zdjęciu dzieci trzyletnie pozują do zdjęcia. Każde trzyma w ręku papierową biało-czerwoną flagę. Z tyłu na ścianie, duża flaga Polski.9 listopada najmłodsze przedszkolaki z naszego przedszkola obchodziły Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Wróbelki dowiedziały się co to jest godło, flaga oraz hymn Polski. Dowiedziały się że mieszkają w Polsce i są małymi Polakami. Tańczyły słuchając piosenek o Polsce. Z wielkim zaangażowaniem i starannością kolorowały flagę Polski, którą następnie z dumą prezentowały na zdjęciach.

 

Elżbieta Omelianiuk

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia 2 zdjęcia grupowe przedstawiające dzieci ubrane w biało- czerwone i biało- czarne stroje galowe. Każde z dzieci trzyma w ręku flagę Polski. Na kolejnych zdjęciach indywidualnych każde dziecko stoi na tle zawieszonej flagi Polski i prezentuje rysunek flagi samodzielnie pokolorowanej.