Na zdjęciu uczestnicy przeglądu dziecięcej twórczości plastycznej.Czworo pięciolatków z grupy Jaskółki wzięło udział w przeglądzie dziecięcej twórczości plastycznej zorganizowanej przez Pracownię Działań Kulturalnych Stowarzyszenia Klanza odział w Białymstoku. Celem przeglądu było rozwijanie dziecięcych pasji i talentów oraz rozbudzanie wyobraźni i kreatywności dzieci.

 

Nasze przedszkolaki wykonały prace plastyczne we współpracy z Rodzicami. Prace były wykonane różnymi technikami plastycznymi. Było widać w nich zaangażowanie i wkład emocjonalny dzieci.

Wszyscy uczestnicy otrzymali od organizatora dyplomy, gratulacje oraz miłe upominki.

Danuta Bortniczuk

Zdjęcia poniżej przedstawiają dzieci z grupy Jaskółki, które wzięły udział w przeglądzie twórczości plastycznej. W rękach trzymają dyplomy uczestnictwa, w tle stoi choinka.