Na zdjęciu przedszkolaki siedzą przy stolikach, jedzą pierniczki.Już po raz kolejny wspólnie z naszymi przedszkolakami bierzemy udział w akcji MEN Razem Na Święta.

Swoje serca skierowaliśmy w stronę podopiecznych Domu Miłosierdzia Samarytanin w Hajnówce. W ramach akcji dzieci z grupy Wróbelki piekły w przedszkolu pierniczki, a wspólnie z rodzicami w domu wykonały piękne bożonarodzeniowe kartki. Wszystkie te prezenty przekazaliśmy dla seniorów za pośrednictwem mamy naszej Anastazji, pani Justyny. Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom za pomoc w realizacji naszego przedsięwzięcia, a podopiecznym Samarytanina życzymy radości i dużo zdrowia.

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk


W galerii poniżej znajdują się zdjęcia, na których dzieci wałkują ciasto na pierniki, wykrawają kształty za pomocą foremek do pierników. Na kolejnych zdjęciach dzieci zgromadzone przy stolikach z ogromnym apetytem jedzą pierniczki.