Dzieci wraz z nauczycielkami.W lutym nasze przedszkole odwiedził Pan Michał dziennikarz Radia Białystok.

Dzieci poznały pracę dziennikarza, prezentera. Spróbowały swoich sił przed mikrofonem. Zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Pięknie się wypowiadały, recytowały wiersze, wspólnie śpiewały kolędy, przełamując nieśmiałość. Przedszkolaki opowiedziały również o zabawach, w które uwielbiają się bawić w przedszkolu na zajęciach z językiem białoruskim „Kolebka”. Na koniec wykonano wspólne, pamiątkowe zdjęcie. Dzięki temu spotkaniu dzieci nabrały odwagi i pewności siebie. Potrafią wyjść na scenę podczas konkursów i występów.

 

Opracowała: Mirosława Nikonczuk

Na fotografiach widoczne dzieci i nauczycielki podczas występów do Radia Białystok. Dzieci śpiewają kolędy oraz pozują do wspólnego zdjęcia.